KALKIŞIM ŞİRKETLER GRUBU

Temelleri 1990 yılında atılan Kalkışım Şirketler Grubu, çeyrek asrı aşan yolculuğunda değişimin hep bir adım önünde ilerlemektedir. Doksanlı yıllarda girmiş olduğu elektrik sektörüyle Alçak Gerilim(AG)-Orta Gerilim(OG)-Yüksek Gerilim(YG) elektrik plan, proje ve imalat işlerinin yanı sıra malzeme satışlarıyla başlayan serüveninde başarısını katlayarak devam ettirmiştir.

2000 yılında hizmet sektöründe varlığını resmileştirmiştir. Kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra özel sektördeki birçok kuruluşta hizmet alım işini sürdürmektedir.

2011 yılında İnşaat & Mühendislik sektörüne adımını atmıştır. İnşaat sektöründe ve mühendislik alanın da başarılı işleri tarihine yazdırmayı başarmış ve yazdırmaya devam etmektedir.

2013 yılında turizm alanında da sosyal yaşam tesisi, çok amaçlı eğlence tesisi ve şehir oteli açarak turizm sektöründe yer almıştır.

2015 yılında Mimarlık ve Tasarım firmasını kurarak uygulamadaki tecrübesini projelere aktaran, inşaat sektöründe sıra dışı mimari tasarım ve mühendislik hesaplarla başarılı yürüyüşüne bir yıldız daha ilave etmiştir.

2017 yılında Asansör Elektro mekanik taşıyıcılar şirketini kurmuştur. Asansör üretim, montaj ve teknik servis hizmeti vermeye başlamıştır.

Tüm faaliyet alanlarını uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Kalkışım Şirketler Grubu, yakaladığı başarıyı zirvede tutmak ve her zaman geleceğin adımlarını şimdiden planlayarak çalışmayı kendisine ilke edinmiştir.